8 edycja programu "Nowe technologie dla dziewczyn"

grafika ogłoszenia

„Nowe technologie dla dziewczyn” to pierwszy w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną. Do 30 czerwca trwa nabór wniosków do kolejnej edycji.

W programie mentoringowo-stypendialnym "Nowe technologie dla dziewczyn" udział mogą wziąć:
- maturzystki 2022, które podejmą studia w roku akademickim 2022/2023 na jednej z uczelni programu, na jednym z wybranych kierunków (inżynieria materiałowa na WIM PW jest na liście) oraz przejdą proces rekrutacji,
- studentki*, które studiują na jednej z uczelni programu, na jednym z wybranych kierunków (inżynieria materiałowa na WIM PW jest na liście) oraz przejdą proces rekrutacji.

*nie mogą to być studentki ostatniego semestru studiów magisterskich ani też studentki ostatniego semestru studiów inżynierskich w przypadku, gdy nie będą kontynuować nauki na studiach magisterskich.

Więcej informacji na stronie https://www.stypendiadladziewczyn.pl