Oferty praktyk

W tym miejscu zamieszczane są oferty praktyk dla studentów naszego wydziału.

Informacje dot. formalności oraz kontakt do Pełnomocnik Dziekana MT PW ds. praktyk zawodowych TUTAJ.

Poszukujesz oferty praktyk - przejrzyj: LISTA FIRM OFERUJĄCYCH PRAKTYKI (plik Excela zabezpieczony hasłem, dostęp u Pełnomocnika Dziekana MT PW ds. praktyk zawodowych) oraz sprawdź poniższe oferty:

Praktyka w działach techniczno-handlowych (DACPOL)

DACPOL, firma techniczno-handlowa prowadząca również działalność doradczą, usługową i produkcyjną, oferuje praktykę zawodową oraz płatną praktykę na okres wakacyjny w działach techniczno-handlowych
Miejsce praktyk: Piaseczno

Pobierz plik (pdf, 202,11 kB)

Praktyka w DACPOL

DACPOL, firma techniczno-handlowa prowadząca również działalność doradczą, usługową i produkcyjną, oferuje praktykę zawodową oraz płatną praktykę na okres wakacyjny.
Miejsce praktyk: Piaseczno

Pobierz plik (pdf, 194,94 kB)

Praktyki w ATMSolutions

Firma ATMSolutions poszukuje studentów ostatnich lat studiów inżynierskich oraz magisterskich na kierunkach technicznych do odbycia praktyk lub stażu w działach: sprzedaży, serwisu, technicznym, projektowym lub zakupów z możliwością przedłużenia współpracy na stałe.

Pobierz plik (pdf, 16,87 MB)

Praktyki w Coro-Tech Sp. z o.o.

Firma Coro-Tech Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie zaprasza do odbycia praktyk studenckich. Możliwość zatrudnienia po odbyciu praktyk!

Pobierz plik (pdf, 143,40 kB)

Staż w Impact Clean Power Technology

Firma Impact Clean Power Technology S.A., światowy lider w projektowaniu i produkcji baterii litowo-jonowych dla transportu oraz magazynów energii, zaprasza studentów III, IV i V roku z kierunków związanych z projektowaniem i budową samochodów i maszyn, elektroniką, elektrotechniką, itp., do odbycia trzymiesięcznego stażu. Najlepsi stażyści mogą liczyć na propozycję pracy!

Pobierz plik (pdf, 1,27 MB)

Praktyki studenckiw w firmie Astor

Firma ASTOR zaprasza studentów na praktyki. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy na stronie: https://www.astor.com.pl/o-nas/praca-i-rozwoj.html

Pobierz plik (pdf, 66,32 kB)