Sukcesy naszych młodych naukowców w Brennej

Nagroda mgr inż. Katarzyny Ziętkowskiej

XXVI Sympozjum "KOMPOZYTY - Teoria i praktyka" odbyło się w dniach 5-7 czerwca 2024 w Brennej. Podczas wydarzenia przeprowadzany został konkurs dla doktorantów i studentów na najlepszy referat i najlepszą prezentację posterową.

W konkursie referatów trzecie miejsce zajęła mgr inż. Katarzyna Ziętkowska prezentująca referat pt. Chemiczna modyfikacja transparentnych powłok silikonowo-epoksydowych związkami krzemoorganicznymi w celu uzyskania właściwości antyoblodzeniowych (współautorzy: Bartłomiej Przybyszewski, Dominik Grzęda, Anna Boczkowska, Malwina Liszewska, Daria Pakuła).

W konkursie posterów drugie miejsce zajął inż. Michał Żakowski za poster pt. Kompozyty metaliczno-ceramiczne z osnową w postaci stopu wysokoentropowego umacniane węglikiem wolframu (współautorzy: Grzegorz Cieślak, Dariusz Oleszak).

Wyróżniono również poster autorstwa zespołu: Michał Misiak, Paulina Latko-Durałek, Kamil Dydek, Szymon Demski, Paulina Kozera, Paweł Durałek, Anna Boczkowska pt. Wykorzystanie technologii druku 3D do monitorowania uszkodzeń́ w GFRP.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych!