Rekrutacja na studia II stopnia - przedłużenie zapisów

grafika rekrutacyjna

Zapisy na studia magisterskie potrwają do 19 września 2022 roku. Nasz Wydział oferuje 15 miejsc na studiach II stopnia rozpoczynających się od października 2022 na kierunku Inżynieria Materiałowa.

Na studia II stopnia mogą być przyjęci absolwenci studiów inżynierskich innych kierunków i uczelni. Studiują oni według indywidualnego planu studiów uzupełniając różnice programowe.

Podczas studiów studenci dokonują wyboru specjalności, a każda z nich zawiera grupę przedmiotów obowiązkowych i grupę przedmiotów obieralnych. Wyboru przedmiotów dokonuje student w porozumieniu z opiekunem pracy dyplomowej. Więcej »

Kandydaci składają następujące dokumenty:

• życiorys (CV) uwzględniający wykształcenie, zatrudnienie i ewentualne doświadczenie zawodowe,
  • dyplom studiów pierwszego stopnia wraz z suplementem lub zaświadczenie o ukończeniu studiów (uczelnia nie przechowuje oryginałów dokumentów, zatem składając dokumenty zaleca się posiadanie kserokopii dyplomu i suplementu, które zostaną poświadczone za zgodność z oryginałem),
  • dokument tożsamości (do wglądu),
  • 2 aktualne fotografie (zgodne z wymaganiami obowiązującymi przy wydawaniu dowodów osobistych o wymiarach 35x45 mm) podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem; dotyczy to kandydatów, którzy nie mają legitymacji studenckiej PW.

Absolwenci Politechniki Warszawskiej, którzy kontynuują studia drugiego stopnia po ukończeniu studiów pierwszego stopnia na tym samym wydziale, nie muszą składać dyplomu i suplementu.

Szczegółowe informacje o procedurze zapisów na studia II stopnia znajdują się na stronie bps.pw.edu.pl.