Rekrutacja do 6 edycji Programu Mentoringowego ruszyła!

grafika Programu

Absolwenci Politechniki Warszawskiej w roli mentorów i mentorek, po raz 6 będą wspierać naszych studentów w Programie Mentoringowym realizowanym przez Biuro Karier PW. Zgłoszenia można wysyłać do 15 marca 2024 roku.

Studentko, Studencie! 
Możesz uzyskać niepowtarzalne wsparcie na samym początku swojej zawodowej ścieżki, w momencie ważnych decyzji i wyborów. Możesz je otrzymać od osoby, która podobnie jak Ty wybrała Politechnikę Warszawską, a teraz ma za sobą doświadczenie i drogę, która zaprowadziła ją do realizacji zawodowych celów, do osobistego spełnienia.

Wyjątkowi Absolwenci naszej Uczelni dzielą się swoim doświadczeniem, radą, rozmową, ze studentkami i studentami, pełniąc rolę mentorek i mentorów. Wspólnie macie szansę zbudować relację opartą na współpracy: doświadczenia i potencjału, startowej energii i refleksji. Warto pamiętać, że mentoring to wzajemna wymiana, Twoje zaangażowanie i aktywność są kluczowe.

Zapraszamy Cię do formuły mentoringu absolwenckiego, to idea szersza niż mentoring organizacyjny czy projektowy, to jak mówi wielu uczestników „life mentoring”, czas wyjątkowej partnerskiej relacji, dzięki której wiele marzeń i projektów jest bliższych urzeczywistnienia.
 

Wśród mentorów są Absolwenci WIM PW:

 
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Biura Karier https://bk.pw.edu.pl