Projekt "Opracowanie inteligentnej konstrukcji ciśnieniowego zbiornika kompozytowego z uchylną dennicą. [INNOTANK]"

Głównym celem projektu, w którym będą uczestniczyć naukowcy WIM PW, jest opracowanie na drodze prac badawczo-rozwojowych inteligentnej konstrukcji ciśnieniowego zbiornika kompozytowego z uchylną dennicą.

Dzięki połączeniu potencjałów wszystkich członków Konsorcjum – firmy AMARGO SP. Z O. O. SP. K., Politechniki Warszawskiej, Wydziału Inżynierii Materiałowej oraz Politechniki Wrocławskiej, Wydziału Mechanicznego – powstanie tym samym od podstaw innowacyjny typ zbiornika o niespotykanych dotychczas na rynku cechach oraz funkcjonalnościach.

• Wartość projektu: 16 379 128,75 zł
  • Wartość dofinansowania: 13 779 430,50 zł
  • Okres realizacji: 1.04.2020-31.03.2023

Projekt współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach konkursu „Ścieżka dla Mazowsza”. Projekt nr. MAZOWSZE/0141/19.