Nasza studentka laureatką stypendium Ministra Edukacji i Nauki

Zuzanna Krawczyk stojąca w Gmachu Głównym PW

Zuzanna Krawczyk, studentka I semestru studiów magisterskich, otrzymała stypendium Ministra Edukacji i Nauki na rok akademicki 2021/2022. Zuzanna jest jedną z sześciu osób na liście, które studiują kierunek "Inżynieria materiałowa".

We wrześniu 2021 roku nasza Studentka otrzymała nagrodę Stowarzyszenia Absolwentów Inżynierii Materiałowej za najwyższą średnią w r.a. 2020/2021. W grudniu wraz z zespołem „Malinowy Band” zajęła III miejsce w Challenge Labs, którego organizatorem jest EIT Food - Wspólnota Wiedzy i Innowacji Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii. Oczywiście to tylko wybrane osiągnięcia Zuzanny.

W tegorocznej edycji konkursu stypendia przyznano 432 studentom. Laureatów wyłoniono spośród 910 złożonych wniosków. Stypendium wynosi 17 tys. zł i jest wypłacane jednorazowo.

Listę wszystkich stypendystów można znaleźć na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki.