Nasz doktorant najlepszym wykładowcą Uniwersytetu Dzieci

mgr inż. Remigiusz Nowacki

Mgr inż. Remigiusz Nowacki został laureatem nagrody "Wykładowca Roku Uniwersytetu Dzieci w Sobotę". W lutym i marcu 2024 roku prowadził zajęcia "Jak działa drukarka 3D?".

5 czerwca 2024 roku w Warszawie odbyła się gala wręczenia Nagród Fundacji Uniwersytet Dzieci za rok 2023/2024. Wyróżnienia otrzymali naukowcy, badacze i wykładowcy z całej Polski, którzy prowadzili zajęcia na Uniwersytecie Dzieci.

Laureaci nagród zostali docenieni m.in. za profesjonalizm, wiedzę i ciekawe eksperymenty. Dzieci, które wypełniały ankiety i oceniały wykładowców, zwróciły uwagę na ich umiejętność opowiadania historii zachęcających do krytycznego myślenia. Fundacja poinformowała, że nagrodzeni wykładowcy charakteryzują się ponadprzeciętną komunikatywnością i zaangażowaniem we współpracę, a także mają też talent do łączenia doświadczenia przekazywania wiedzy z jednoczesnym korzystaniem z interaktywnych narzędzi.