Nasi naukowcy na Formnext 2021

AMAZEMET

Zespół AMAZEMETu

Spółki spin-off Politechniki Warszawskiej  - AMAZEMET i MaterialsCare, będą prezentować swoje najnowsze rozwiązania w druku 3D na targach Formnext. Wydarzenie odbędzie się w dniach 16-19 listopada 2021 roku we Frankfurcie.

Formnext to wiodące, międzynarodowe targi procesów wytwarzania przyrostowego i przemysłowego druku 3D. We Frankfurcie ponad 800 wystawców z całego świata zaprezentuje swoje produkty i usługi, a także przedstawi najnowsze trendy w świecie druku 3D.
„Na targach będziemy prezentować wyniki naszych najnowszych badań naukowych i poszukiwać kolejnych, międzynarodowych partnerów badawczych z zakresu nowych materiałów.” – mówi Łukasz Żrodowski, prezes spółki. „Na targach zaprezentujemy także nasze nowatorskie urządzenia, które zostały zaprojektowane i wybudowane przez inżynierów AMAZEMETu.” – dodaje. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję poznać:

  • rePowder, urządzenie pozwalające na wytworzenie proszków stopów metali o określonym składzie chemicznym;
  • urządzenie safeEtch pozwalające na automatyczne rozpuszczanie struktur podporowych oraz wykończenie powierzchni wydruku;
  • a także piec wysokopróżniowy inFurner pozwalający na obróbkę cieplną wydruków w próżni.

 
Wszystkich, którzy wybierają się na Formnext, zapraszamy do odwiedzenia naszych naukowców na stanowisku B41, w hali 11.0. Do zobaczenia!