Materials Sciences w rankingu QS by Subject

Ranking QS by Subject

W najnowszej edycji rankingu QS by Subject dyscyplina Materials Sciences na Politechnice Warszawskiej została sklasyfikowana na pierwszym miejscu w Polsce.

Ranking QS by Subject 2021 obejmuje 51 dyscyplin pogrupowanych w pięć szerokich obszarów tematycznych:

• Arts & Humanities,
  • Engineering and Technology,
  • Life Sciences & Medicine,
  • Natural Sciences,
  • Social Sciences & Management.

Materials Sciences należy do kategorii Natural Sciences razem z: Chemistry, Earth and Marine Sciences, Environmental Studies, Geography, Geology, Geophysics, Mathematics oraz Physics & Astronomy.

Materials Sciences na Politechnice Warszawskiej jest w klasyfikacji światowej w grupie uczelni na 251-300 miejscu.

Materials Sciences w Rankingu QS by Subject

Materials Sciences w Rankingu QS by Subject - w Polsce

Ranking QS by Subject należy do grupy rankingów przygotowywanych przez firmę Quacquarelli Symonds, międzynarodowego eksperta w zakresie szkolnictwa wyższego. Główny ranking QS (QS World University Rankings) jest jednym z czterech najważniejszych światowych rankingów edukacyjnych, obok takich jak Times Higher Education, Rankingu Szanghajskiego oraz U-Multirank.

Pełne wyniki są dostępne na stronie rankingu »