Małopolski Festiwal Innowacji "Nowoczesne materiały kompozytowe"

plakat wydarzenia

We wtorek, 22 czerwca 2021 roku, w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji odbyło się spotkanie online pt: "Nowoczesne materiały kompozytowe", podczas którego prelekcję wygłosiła profesor Anna Boczkowska, Prodziekan ds. ogólnych i nauki naszego wydziału.

Agenda spotkania:

• dr inż Andrzej Czulak, Lider Polskiego Klastra Technologii Kompozytowych
    14:00 -14:15  Polski Klaster Technologii Kompozytowych - prezentacja klastra.
  • Tomasz Stafecki - Lot Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
    14:15 -14:35  "Naprawa struktur kompozytowych w przemyśle lotniczym"
    14:35-14:55 "Inteligentne technologie w "towarzystwie" kompozytów użytkowych"
  • Maciej Knuth – Menadżer Sprzedaży Milar Sp. z o. o.
    14:55-15:15 "Materiały do produkcji struktur kompozytowych"
  • Magdalena Cholewińska-Falarz - CEBRIO Grzegorz Pelczar
    15:15 - 15:35  Fundusze Europejskie na lata 2021 – 2027, Nowe możliwości i wyzwania”.
  • Henryk Świtowski Tech-Solution Sp. z o.o
    15:35 - 15:55 „Wykorzystanie włókien bazaltowych do produkcji nowych materiałów i elementów kompozytowych”.
  • Profesor Anna Boczkowska, Prodziekan ds. ogólnych i nauki Wydziału Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej
    15:55 - 16:15 „Wydział Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej – Badania we współpracy i dla przemysłu”.
  • Konrad Damski – Menedżer Działu Sprzedaży Polonizot Sp. z o.o.
    16:15 - 16:35 „Innowacyjna kontrola on-line parametrów tworzyw sztucznych bezpośrednio w procesie produkcyjnym – system PI-SCANPRO”.
  • Anna Grzanka – doradca merytoryczny w EMT-Systems Sp.z o.o
    16:35 - 16:55 „Innowacje w systemie szkoleniowym a kompetencje pracownika przyszłości”.
  • Dr. hab. inż. Wojciech Błażejewski – Politechnika Wrocławska, Zespół Badawczy Materiałów Kompozytowych oraz Laboratorium Kompozytów Polimerowych i Konstrukcji Lekkich
    16:55 - 17:15 „Kompozytowe zbiorniki wysokostężonego paliwa wodorowego”.
  • Jacek Sykulski właściciel marki Jack the Woodpacker
    17:15 - 17:35 „Meble z żywicy i drewna – nowy trend w wystroju wnętrz – wyzwania i możliwości”.
  • Jason Doyle właściciel CrazyNomad
    17:35 - 17:55 „CrazyNomad alternative transport and adventure”
  • dr Adrian Gorgosz – Redaktor naczelny i właścicel krakowskiego wydawnictwa naukowego: AT Wydawnictwo.
    17:55 - 18:15 „O transformacji cyfrowej w czasopismach branżowych na przykładzie Lightweight.pl”
  • 18:15 -18:25 Podsumowanie / Zakończenie - Lider Klastra Technologii Kompozytowych, dr inż. Andrzej Czulak.

LINK DO WYDARZENIA »