Drzwi Otwarte dla kandydatów na WIM PW

Zapraszamy wszystkich kandydatów na studia na Politechnice Warszawskiej, którzy są zainteresowani kierunkiem INŻYNIERIA MATERIAŁOWA.

6 i 7 kwietnia w godzinach 9.00-14.00 w Auli Głównej PW, studenci Wydziału Inżynierii Materiałowej będą udzielali informacji wszystkim zainteresowanym studiami na naszym Wydziale. Jest to okazja, aby poznać Wydział nie tylko od strony oficjalnej, opisanej w materiałach informacyjnych, ale również zapoznać się z opiniami studentów.

Ponadto dla osób, które jeszcze nie mają sprecyzowanych planów przygotowaliśmy pokazy będące pretekstem do zapoznania się z obszarem zainteresowań naszej dyscypliny nauki. Będą to pokazy z zakresu „klasycznej” inżynierii materiałowej (walcowanie metali) oraz nowych obszarów naszych badań (biomateriały). Będzie też można zobaczyć, za pomocą mikroskopu metalograficznego, jak zbudowane są, pozornie jednorodne, stopy metali.

Zapraszamy również do odwiedzenia budynku Wydziału Inżynierii Materiałowej przy ul. Wołoskiej 141, gdzie o godzinie 12.30 rozpoczynamy spotkanie z kandydatami na studia. Będzie możliwość obejrzenia sal dydaktycznych i laboratoriów Wydziału, pokazów zorganizowanych przez Koło Naukowe „Wakans” oraz wysłuchania wykładu na temat obszaru zainteresowań inżynierii materiałowej oraz wykształcenia i możliwości pracy, jakie uzyskują nasi absolwenci.

Ulotka (.pdf, 1,36 MB)