Konferencja MESS

MESS conference

   
Członkowie kół Wydziału Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej – KN Wakans i KN Biomaterials organizują I Międzynarodową Konferencję Studencką MESS, czyli Material Engineering and Science for Students.

Jest to wydarzenie dla studentów, na którym będą mogli zaprezentować swoje prace badawcze z zakresu Inżynierii Materiałowej. Koncepcją tego przedsięwzięcia jest wspólne dzielenie się wiedzą: zaprezentowanie studenckich projektów naukowych, nawiązywanie współpracy międzyuczelnianych oraz nowych znajomości. Konferencja ma na celu umożliwić postawienie swoje pierwszych kroków w świecie nauki i zdobyć nieocenione doświadczenie.
 

Miejsce: Budynek Wydziału Inżynierii Materiałowej, ul. Wołoska 141, 02-507 Warszawa

Język konferencji: polski/angielski

W programie konferencji przewiduje się wygłoszenie prezentacji (do 15 minut), sesje posterowe oraz wykłady prelegentów. Zapraszamy również serdecznie wolnych słuchaczy do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu i czerpania wiedzy z różnorodnych sesji i prezentacji. Będzie to doskonała okazja do pogłębienia wiedzy, nawiązania nowych kontaktów i inspirujących dyskusji.
 

Konferencja będzie podzielona na bloki tematyczne:

  • Ekologia; 
  • Innowacje w Energetyce, Przemyśle oraz Materiały funkcjonalne; 
  • Inżynieria materiałowa w medycynie; 
  • Inżynieria powierzchni oraz korozja;
  • Materiały dla elektroniki i elektrotechniki oraz Symulacje materiałowe;
  • Nanoświat, a makro świat; 
  • Tematy inne, pokrewne z inżynierią materiałową.

  
Rejestracja:

  1. Prosimy pobrać i wypełnić Formularz zgłoszeniowy.
  2. Po wypełnieniu formularza, prosimy o przesłanie go na adres mailowy mess.zgloszenia@pw.edu.pl.

Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji na temat konferencji MESS, lub mają pytania i wątpliwości, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem organizacyjnym. Chętnie odpowiemy na wszelkie zapytania pod adresem e-mail  mess.konferencja@pw.edu.pl.