Seminarium SzZTChiM

plakat

Seminarium inaugurujące rok akademicki 2021/2022 w Szkole Zaawansowanych Technologii Chemicznych i Materiałowych Politechniki Warszawskiej odbyło się 8 listopada 2021 roku o godz. 14:00 w Auli im. Prof. Wyrzykowskiego.

PROGRAM SEMINARIUM

1. Otwarcie – prof. dr hab. inż. Jarosław Mizera, przewodniczący Szkoły.
  2. Wystąpienie prof. dr. hab. inż. Roberta Zalewskiego – Prorektora ds. Studenckich.
  3. Wykład „SzZTChiM – Działania w obszarze współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym” – prof. dr hab. inż. Jarosław Mizera, przewodniczący Szkoły.
  4. Wykład „Skąd pochodzimy, kim jesteśmy, dokąd zmierzamy? Analiza bibliometryczna działalności naukowej wybranych wydziałów” – prof. dr hab. inż. Adam Proń, WCh PW.
  5. Wykład „Uczelnie, banki, polska gospodarka wobec współczesnych zagrożeń, wyzwań i szans” – Krzysztof Pietraszkiewicz – przewodniczący Rady Uczelni PW, prezes Związku Banków Polskich.
  6. Dyskusja panelowa.
  7. Spotkanie towarzyskie.

*zajęcia w tym czasie odbywają się zgodnie z planem poniedziałkowym