Laureaci Złotej Kredy 2021

logo Złotej Kredy

23 października 2021 roku odbyła się 13. Gala Złotej Kredy, podczas której wyróżniono najlepszych nauczycieli akademickich. Tym razem nagrody wręczono w czterech kategoriach: najlepszy wykładowca, najlepszy prowadzący ćwiczenia, laboratoria, projekty lub seminaria, najlepszy prowadzący zajęcia w języku angielskim oraz najbardziej przyjazny studentom „Złote Serce”.

W tym roku studenci Wydziału Inżynierii Materiałowej uznali za najlepszych prowadzących:

• wykłady: prof. dr hab. inż. Halinę Garbacz,
  • ćwiczenia, laboratoria, projekty lub seminaria: dr. hab. inż. Krzysztofa Rożniatowskiego, prof. uczelni,
  • zajęcia w języku angielskim: dr. hab. inż. Wiesława Świątnickiego, prof. uczelni,

a wyróżnienie za bycie najbardziej przyjazną studentom „Złote Serce” otrzymała dr hab. inż. Elżbieta Jezierska, prof. uczelni.