Konkurs Stena Circular Economy Award

plakat konkursowy

Celem konkursu jest inspirowanie środowiska akademickiego oraz firm do poszukiwania, wdrażania i promowania rozwiązań zgodnych z założeniami gospodarki cyrkularnej. Konkurs ma trzy kategorie. Pierwsza z nich jest przeznaczona dla studentów, którzy zaproponują wdrożenie GOZ przydatne dla biznesu lub akcję społeczną promującą ideę GOZ.

Zwycięzców poznamy wiosną 2021 roku. Wyłonieni studenci w ramach nagrody otrzymają laptopy oraz grant w wysokości do 10 000 zł na realizację projektu edukacyjnego z obszaru GOZ. Studenci oraz ich uczelnie zostaną także wyróżnieni certyfikatem dobrych praktyk.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgłoszenia można przesyłać do 14 lutego 2021 r. przez formularz znajdujący się na stronie: www.stenarecycling.pl.

W 2019 roku konkurs wygrała studentka naszej uczelni.