Konferencja online dla branży materiałów kompozytowych

Dzięki współpracy Targów w Krakowie Sp. z o.o., Polskiego Klastra Technologii Kompozytowych oraz Politechniki Warszawskiej w dniach 24-25 marca 2021 r. odbędzie się po raz drugi konferencja online dla specjalistów z branży materiałów kompozytowych.

Druga edycja spotkania będzie zapowiedzią aktualnych trendów i nowości prezentowanych podczas targów. Obejmie tematykę: kompozyty metalowe, kompozyty hybrydowe: polimer – metal, monitorowanie uszkodzeń i naprawy kompozytów polimerowych, automatyzacja procesów wytwarzania kompozytowych rur i zbiorników do przesyłania i przechowywania wodoru, a także druk 3D w kontekście perspektyw dla materiałów kompozytowych.

Harmonogram konferencji

• I dzień: 24 marca (środa) 2021 r.
    • Kompozyty metalowe – teraźniejszość i przyszłość
    • Kompozyty hybrydowe polimer-metal
    • Monitorowanie uszkodzeń i naprawa kompozytów polimerowych
  • II dzień: 25 marca (czwartek) 2021 r.
    • Automatyzacja procesów wytwarzania kompozytowych rur i zbiorników do przesyłania i przechowywania wodoru
    • Druk 3D – perspektywy dla materiałów kompozytowych.

Szczegółowe informacje dot. wydarzenia i rejestracja znajdują się na stronie www.kompozyt-expo.pl.