III edycja Programu Mentoringowego na PW

zdjęcie studentów

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza do udziału w Programie Mentoringowym. W tegorocznej edycji aż 22 Mentorów będzie współpracować ze studentami i absolwentami PW.

Mentoring to dobra okazja do poszerzenia własnych horyzontów i rozwoju zawodowego i osobistego oraz szansa na kilkumiesięczną współpracę z osobą z doświadczeniem.

Program przeznaczony jest dla studentów min. 3 roku studiów, bądź niedawnych absolwentów PW (2019-2021). Co ważne, aplikować mogą zarówno studenci warszawscy, jak i Filii w Płocku. Aby dołączyć do grona uczestników, należy na stronie Biura Karier zapoznać się z sylwetkami mentorów, dokonać wyboru i przesłać zgłoszenie zawierające CV i krótki opis. Ostateczna decyzja należy do Mentorów, ale Biuro Karier czuwać będzie nad przebiegiem rekrutacji. Po dopasowaniu par Mentorów i Mentee, zostanie rozpoczęta sześciomiesięczna, partnerska współpraca, która będzie szansą na realizację założonych celów.

Zapisy trwają do 3 marca 2021. Więcej informacji https://bkpw.jobteaser.com