OPUS 19 | Konkurs na stanowisko doktoranta

W ramach projektu NCN „Cyfrowe wytwarzanie funkcjonalnych materiałów gradientowych wspomagane metodami sztucznej inteligencji: krok w kierunku materiałów porowatych nowej generacji”

Wymagania

  1. Status doktoranta kształcącego się w szkole doktorskiej lub status kandydata zakwalifikowanego do rozpoczęcia studiów od października 2022 r. w dziedzinie inżynieria materiałowa.
  2. Wiedza w dziedzinie bioinżynierii, syntezy i charakteryzacji materiałów hydrożelowych.
  3. Doświadczenie w obszarze druku 3D.
  4. Doświadczenie w pracy laboratoryjnej, pisaniu prac naukowych, rozpowszechnianiu wyników na konferencjach naukowych.
  5. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  6. Wysoka motywacja do prowadzenia badań naukowych oraz umiejętność pracy w zespole.
     

Wymagane dokumenty

Kandydaci przystępujący do konkursu powinni złożyć w Sekretariacie Wydziału Inżynierii Materiałowej, Warszawa, ul. Wołoska 141, z dopiskiem „Prof. Wojciech Święszkowski, OPUS”, lub mailowo na adres wojciech.swieszkowski@pw.edu.pl następujące dokumenty:

  • życiorys zawierający: informacje o dorobku naukowym, doświadczeniach badawczych, stażach, szkoleniach, udziale w projektach badawczych i wyróżnieniach, a także zawierający aktualne dane kontaktowe (adres e-mail oraz telefon kontaktowy),
  • list motywacyjny odnoszący się do stawianych kandydatom wymagań,
  • odpis dyplomu uzyskania tytułu magistra (magistra inżyniera),
  • zaświadczenie z uczelni potwierdzające status doktoranta w szkole doktorskiej lub oświadczenie o zobowiązaniu do podjęcia studiów od października 2022 r.,
  • kopie świadectw potwierdzających posiadane kwalifikacje,
  • podpisane oświadczenie o następującej treści: treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Warszawską, Wydział Inżynierii Materiałowej, z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 141, 02-507 Warszawa, w celu przeprowadzenia niniejszego procesu rekrutacyjnego”.
     

Opis zadań
Do zadań Stypendysty należeć będzie projektowanie, wytwarzanie i kompleksowa charakteryzacja gradientowych struktur porowatych.
Opracowywanie wyników, przygotowywanie raportów i publikacji naukowych. Współpraca z kierownikiem projektu oraz innymi wykonawcami w zakresie realizowanych prac.
 

Warunki zatrudnienia
Komisja konkursowa, po przeanalizowaniu dokumentów, może zaprosić najlepszych kandydatów na rozmowę kwalifikacyjną. Organizator konkursu zastrzega sobie możliwość unieważnienia konkursu bez podania przyczyn, a także nierozstrzygnięcia konkursu.
 

Typ konkursu NCN:
OPUS 19

Termin składania ofert:
14.10.2022, godz. 16:00