Nominacja profesorska dla Jerzego Roberta Sobieckiego

Prof. J. R. Sobiecki

Miło nam poinformować, że do grona profesorów nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie inżynieria materiałowa dołączył prof. Jerzy Robert Sobiecki.

Tytuł profesora nadany został przez Prezydenta RP w lipcu 2024 roku. Na pierwszym posiedzeniu Rady Wydziału XVI kadencji, Dziekan Wydziału złożyła prof. Sobieckiemu gratulacje.

Dziękuję całej społeczności wydziału za wsparcie. Tworzymy jeden zespół, który ma wspólny cel, wspólne osiągnięcia i wspólny dorobek. - powiedział profesor odbierając kwiaty i dodał: Mój awans dokonał się także przy pomocy pracowników wydziału. Po zakończeniu pełnienia funkcji prodziekana udało mi się skupić na pracy naukowej, bo zarządzaniu wydziałem poświęca się bardzo dużo czasu. Szczególnie dziękuję pracownikom mojego zakładu i mojemu zespołowi za wsparcie i realizację badań naukowych, których jako profesor sam osobiście nie wykonywałem. Moją rolą była koncepcja pracy i analiza wyników badań.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.