Rekordowa liczba Młodych Inżynierów na FMI 2024

Zespół WIM PW

Serdecznie dziękujemy wszystkim pasjonatom nauki, którzy w sobotę 21 września wzięli udział w trzeciej edycji Festiwalu Młodych Inżynierów.

O niezwykłą atmosferę wydarzenia zadbali studenci, doktoranci i naukowcy pięciu politechnicznych wydziałów: Fizyki, Inżynierii Materiałowej, Mechanicznego Technologicznego, Mechatroniki oraz Zarządzania.

Zadania, pokazy i eksperymenty zostały przygotowane tak, aby każdy z odwiedzających znalazł coś dla siebie.

Festiwal to doskonała okazja, by odkryć tajniki inżynierii, rozwijać swoje zainteresowania i zdobywać nową wiedzę w sposób przystępny i ciekawy.

WIM PW reprezentowało sześć osób - Prodziekan ds. Studenckich Rafał Wróblewski, dr inż. Agnieszka Brojanowska, doktoranci: Anna Łabęda i Remigiusz Nowacki, studentka Olga Zawalska oraz koordynator FMI Joanna Kwiatkowska.

Wydarzenie odbyło się w ramach 28. Festiwalu Nauki w Warszawie.

Festiwal Młodych Inżynierów 2024