Obrony rozpraw doktorskich w czerwcu

absolwenci

W dniu 11 i 18 czerwca 2024 roku w sali Rady Wydziału na Wydziale Inżynierii Materiałowej PW, ul. Wołoska 141 w Warszawie, odbędą się publiczne obrony rozpraw doktorskich.

11 czerwca 2024 roku o godz. 10.00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Urszuli Szałaj pt.: „Inżynieria nano-powłok hydroksyapatytowych nanoszonych metodą ultradźwiękową na implanty ortopedyczne”.

Z dokumentacją związaną z przewodem doktorskim można się zapoznać w serwisie BIP.

18 czerwca 2024 roku o godz. 13.00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Marka Fedorova pt.: „Phase stability and properties of Fe-Cr-Mn-Ni alloys from first-principles modeling”.

Z dokumentacją związaną z przewodem doktorskim można się zapoznać w serwisie BIP.