Konferencja Culture-Science-Education

Instytut Konfucjusza Politechniki Warszawskiej ma zaszczyt zaprosić na konferencję pt. Culture-Science-Education organizowaną w związku z nawiązaniem współpracy Politechniki Warszawskiej (PW) z Beijing Jiaotong University (BJTU). Konferencja odbędzie się w dniu 23 czerwca 2021 r. (środa) w formule online na platformie PINE.

Konferencja rozpocznie się o godz. 8:30. W programie przewidziano przedstawienie profili naukowych i edukacyjnych obu uczelni, prezentację prac naukowych wybranych zespołów w tym kół studenckich. Spotkanie zakończy wykład nt. Poetic China. Uprzejmie informujemy, że wydarzenie zostanie zrealizowane w języku angielskim.

Rejestracja na konferencję odbywa się w następujących krokach:

  1. Prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego za pomocą linku http://wut-bjtu-conference.pl/ 
  2. W dniu 21 czerwca zostanie przesłany link do filmu instruktażowego dotyczącego obsługi dedykowanej platformy. Zachęcamy do obejrzenia materiału. Jeszcze tego samego dnia zostanie wysłane automatycznie wygenerowane zaproszenie z platformy PINE.
  3. Jeśli nie otrzymają Państwo zaproszenia na zarejestrowany adres e-mail, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
  4. W razie problemów technicznych, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym wsparciem technicznym pod adresem: pw@oe-support.com

FRAME PROGRAM