Międzyuczelniane seminarium Forum Inżynierii Materiałowej

W imieniu komitetu organizacyjnego Forum Inżynierii Materiałowej zapraszamy na otwarte międzyuczelniane seminarium pod patronatem Komitetu Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Polskiej Akademii Nauk oraz Polskiego Towarzystwa Materiałoznawczego.

Podczas seminarium zostaną wygłoszone wykłady:

• prof. Dariusza Katy (Akademia Górniczo-Hutnicza) pt.: “Additive Manufacturing – versatile but challenging process” oraz
  • prof. Wojciecha Święszkowskiego (Politechnika Warszawska) pt.: ”3D printing technologies and bio-ink materials for medical applications”.

Seminarium odbędzie się 4. marca 2021r. (czwartek) o godz. 10.00 w formie zdalnej (na platformie ZOOM).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w seminarium proszone są o zgłoszenie swojego udziału do mgr. inż. Damiana Migasa (damian.migas@polsl.pl) w celu pozyskania dostępu do systemu ZOOM.

Zgłoszenie należy wysłać do środy 03.03.2021.