Uczelniane seminarium online: Zarządzanie procesowe w Politechnice Warszawskiej

Czym jest zarządzanie procesowe, dlaczego jest tak ważne z perspektywy Politechniki Warszawskiej oraz jakie może przynieść korzyści? Zapraszamy na seminarium uczelniane, które odbędzie się 18 lutego 2021 roku na platformie MS Teams

W 2020 r. swoje prace rozpoczął Zespół zarządzania procesowego, powołany przez kierownika Zespołu zarządzającego projektu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” prof. dr hab. inż. Małgorzatę Lewandowską. Zespół tworzą eksperci, którzy dysponują wiedzą i doświadczeniem w obszarze zarządzania procesowego i są aktywnymi pracownikami Politechniki Warszawskiej.

Do głównych zadań zespołu należy, przede wszystkim opracowanie mapy procesów administracyjnych występujących w Politechnice Warszawskiej, dokonanie niezależnego przeglądu stosownych obecnie procesów administracyjnych oraz przygotowanie propozycji ich optymalizacji. Jednocześnie działania zespołu związane z zmapowaniem i opisaniem istniejących procesów są niezbędne do wdrożenia systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją.

Seminarium poprowadzą:

• prof. dr hab. inż. Adam Woźniak - Prorektor ds. Rozwoju PW
  • dr Katarzyna Modrzejewska – Członkini Zespołu Zarządzającego IDUB
  • prof. dr hab. inż. Agnieszka Bitkowska – Przewodnicząca zespołu zarządzania procesowego

Więcej informacji na stronie badawcza.pw.edu.pl